Personel Hizmetleri

2002 yılından beri faaliyet gösteren ARTAŞ EĞİTİM küresel lider konumuna yükselten hizmet alanlarından biri de temizlik ve personeldir . Türkiye’nin birçok ilinde de temizlik ve personel hizmetlilerinde başarılarımızı kesintisiz sürdürüyor oluşumuz ve sektörün rol modeli konumumuz gurur duyduğumuz özelliklerimizdir.

Engin deneyimlerimizin ve daima daha iyisini başarmayı hedefleyen yaratıcı yöntemlerimizin ışığında ortaya koyduğumuz Temizlikte ve personel Mükemmellik kavramı, Türkiye de bir standart olarak benimsenmiştir. 18 yıllık tecrübemizle yarattığımız ve temizlik endüstrisindeki en gelişmiş, en kullanışlı yeniliklere dayanan çözümlerimiz, hizmet kalitesi çıtasını en yükseğe çıkarışımızın temel nedenleridir.

Kendi koyduğumuz kalite çıtasını daima daha yukarıya çıkarma azmimiz, ARTAŞ bir temizlik ve personel şirketinden öte tam bir temizlik ve personel referans merkezi kılıyor. Çalışanlarımız, her noktasında alın teri ve derin bir bilgi birikim bulunan temizlik hizmetini eksiksiz yerine getirmek adına sürekli eğitim aldıkları için en iyi hizmeti daima biz veriyoruz.

Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.

Artan rekabet, küreselleşme, maliyet avantajı yaratma, daha yüksek ürün-hizmet kalitesine ulaşma zorunluluğu gibi parametrelerle günden güne karmaşıklaşan iş dünyası, bu koşullara uyum sağlayabilmek üzere yeni modeller oluşturuyor, Personel İstihdamı Hizmeti de bu yöntemlerden biridir.

Personel İstihdamı ile ana faaliyet alanlarına konsantre olarak kaynaklarını bu alanlarda en iyi olmaya yönlendiren kurumlar, diğer işletme fonksiyonlarını da konunun uzmanlarından hizmet alarak çözümlemektedirler.

ARTAŞ, uzman kadrosu ile kurumların işgücü istihdamına yönelik tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Müşterilerinin ihtiyacı olan uzman kadroları en kısa zamanda oluşturarak, hedeflenen zamanda göreve başlamalarını sağlıyor. Böylece kurumlar; hem tüm maliyetleri kontrol edebildiği bir organizasyona sahip oluyor, hem de organizasyon bünyesinde personel istihdamından doğacak tüm risklerinden uzaklaşmış oluyor

Sağladığı Personel İstihdam Hizmetleri ile ARTAŞ personel istihdamından doğacak tüm ilave iş yükü ve maliyetlerin minimize edilmesini sağlarken; personel maliyetlerinin proje-departman bazında izlenebilirliğini de sağlamaktadır.