• Temizlik Malzemeleri

Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik firmaya veya kişiye özel hizmet sunan, bütün hizmetlerinde olduğu gibi gereken temizlik malzemelerini ve temizlik hizmetini de en doğru yolla müşteriye ulaştıran firmamız; yaşam kalitenizi her alanda arttırmayı hedefliyor. Uzman kadromuz ve takım çalışmamızla gerçekleştirdiğimiz her işimizde, kaliteli temizlik malzemelerinizi Türkiye’nin her yerine, zamanında ve uygun maliyetle teslim etmek için çalışıyoruz.

18 yıllık tecrübemizle yarattığımız ve temizlik endüstrisindeki en gelişmiş, en kullanışlı yeniliklere dayanan çözümlerimiz, hizmet kalitesi çıtasını en yükseğe çıkarışımızın temel nedenidir.

Tüm hijyen beklentilerini karşılayacak titizlikle temizlik hizmeti sağlayan ARTAŞ; insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanmaktadır. Ekibimiz, Covid-19 pandemisi yönetmeliklerine yüzde yüz uyumludur.

  • Kırtasiye Malzemeleri

Doğru ürüne, doğru zamanda, doğru fiyata sahip olmanız için kırtasiye ürünlerimizi müşterilerimizin isteklerine göre en uygun koşullarla ulaştıran firmamız; ofis kırtasiye malzemelerinden öğrenci kırtasiye malzemelerine, boyama ürünlerinden okul öncesi ürünlerine kadar, birçok marka ile anlaşmalı şekilde hizmet vermektedir. En uygun fiyatlı ve en kaliteli kırtasiye ürünlerini satın alacağınız tüm kırtasiye malzemeleri, insan sağlığına zararı olmayan maddelerden üretilmiştir. Özellikle okul öncesi ve öğrenci kırtasiye ürünlerinde çocukların sağlığına zararı olmayan malzemelerden imal edilen ürünlerin satışı yapılmaktadır. İhtiyacınıza yönelik bütün kırtasiye malzemelerini bulabileceğiniz firmamız, gönderilerinizi Covid-19 pandemisi yönetmeliklerine uygun şekilde teslim etmektedir.

  • Medikal Malzemeleri

ARTAŞ; medikal malzemeleri, yüksek performanslı, kolay ulaşılır, kaliteli ürünlerle müşterilerini buluşturuyor. Gerekli hizmeti uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde sağlıyor. Firma olarak biz; kaliteden ödün vermeden, geniş ürün yelpazesi ile sağlık alanında hizmet veren tüm kuruluşlarla çalışıyoruz. Minimum enerji kullanımı ile maksimum performans sağlayan ürünlerimiz, düzenli olarak medikal malzemelere ihtiyacı olan hastaneler ve sağlık kuruluşları için en ideal hizmeti sunuyor. Özellikle Covid-19 pandemisiyle beraber yoğun çalışan firmalara ve kişilere özel olarak yüksek kalite anlayışından ödün vermeyen malzemeleri titizlikle; steteskoptan muayene eldivenine, maskeden hasta başı monitörüne kadar birçok ürünü, rakiplerinden farklı olarak en uygun fiyatla siz müşterilerimize ulaştırıyoruz. Ayrıca; müşterilerimizden gelen tüm ürün taleplerini dikkate alıyor ve onlara gereken hizmeti özel olarak sağlıyoruz. Markaların en yeni ürünlerini kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz. Malzemelerimiz, Covid-19 pandemisi yönetmeliklerine uygun şekilde teslim edilmektedir.

  • Personel Hizmetleri

2002 yılından beri faaliyet gösteren ARTAŞ EĞİTİM küresel lider konumuna yükselten hizmet alanlarından biri de temizlik ve personeldir . Türkiye’nin bir çök ilinde de temizlik ve personel hizmetlilerinde başarılarımızı kesintisiz sürdürüyor oluşumuz ve sektörün rol modeli konumumuz gurur duyduğumuz özelliklerimizdir.

Engin deneyimlerimizin ve daima daha iyisini başarmayı hedefleyen yaratıcı yöntemlerimizin ışığında ortaya koyduğumuz Temizlikte ve personel Mükemmellik kavramı,Türkiye de bir standart olarak benimsenmiştir. 15 yıllık tecrübemizle yarattığımız ve temizlik endüstrisindeki en gelişmiş, en kullanışlı yeniliklere dayanan çözümlerimiz, hizmet kalitesi çıtasını en yükseğe çıkarışımızın temel nedenleridir.

Kendi koyduğumuz kalite çıtasını daima daha yukarıya çıkarma azmimiz, ARTAŞ bir temizlik ve personel şirketinden öte tam bir temizlik ve personel referans merkezi kılıyor. Çalışanlarımız, her noktasında alın teri ve derin bir bilgi birikim bulunan temizlik hizmetini eksiksiz yerine getirmek adına sürekli eğitim aldıkları için en iyi hizmeti daima biz veriyoruz.

Maliyetlerini minimum, verimliliğini ise maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen firmalar, artık Personel İstihdamı hizmetlerinden uzmanlık gerektiren en özel pozisyonlar için de faydalanıyor.

Artan rekabet, küreselleşme, maliyet avantajı yaratma, daha yüksek ürün-hizmet kalitesine ulaşma zorunluluğu gibi parametrelerle günden güne karmaşıklaşan iş dünyası, bu koşullara uyum sağlayabilmek üzere yeni modeller oluşturuyor, Personel İstihdamıHizmeti de bu yöntemlerden biridir.

Personel İstihdamı ile ana faaliyet alanlarına konsantre olarak kaynaklarını bu alanlarda en iyi olmaya yönlendiren kurumlar, diğer işletme fonksiyonlarını da konunun uzmanlarından hizmet alarak çözümlemektedirler.

ARTAŞ, uzman kardosu ile kurumların işgücü istihdamına yönelik tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Müşterilerinin ihtiyacı olan uzman kadroları en kısa zamanda oluşturarak, hedeflenen zamanda göreve başlamalarını sağlıyor. Böylece kurumlar; hem tüm maliyetleri kontrol edebildiği bir organizasyona sahip oluyor, hem de organizasyon bünyesinde personel istihdamından doğacak tüm risklerinden uzaklaşmış oluyor

Sağladığı Personel İstihdam Hizmetleri ile ARTAŞ personel istihdamından doğacak tüm ilave iş yükü ve maliyetlerin minimize edilmesini sağlarken; personel maliyetlerinin proje-departman bazında izlenebilirliğini de sağlamaktadır.

  • Sahne Organizasyonu ve Fuar Hizmeti

ARTAŞ; fuar, festival, panayır, şenlik, sahne, mekan, konser etkinliklerini, düğünlerinizi ve kişisel etkinliklerinizi unutulmaz bir anı haline getirmeyi hedefliyor. İnsani değerlere bağlı, çağdaş, sosyal, kültürel projelerin yanı sıra firmamız, kişilere özel hizmet sağlamakta da uzman kadrosuyla yanınızda yer alıyor. ARTAŞ, müşterilerinin talebine göre hazırladığı çizelge ile sahne organizasyonları ve fuar ile ilgili hizmetleri de bütçeyi ve kaliteyi göz önünde bulundurarak, yepyeni bir eğlence anlayışı sunuyor. Siz değerli müşterilerimize bu alanda da 2002’den beri, ulusal ve uluslararası standartlara, ilgili yasalara ve Kalite Yönetim Sistemi şartlarına bağlı olarak, bilimsel, teknolojik ve ekolojik kurallar çerçevesinde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. En kaliteli hizmeti size uygun olarak hazırlıyor ve Covid-19 pandemisi önlemlerine uygun olarak sunuyoruz.

  • Bilgi Evleri, Kültür Evleri ve Meslek Edindirme Eğitim Kursları İşletmeciliği

Özellikle son yıllarda ülkemizde ve dünyada, iş başvurusu esnasında sunulan CV’lerde mesleki sertifikalar önem kazanmaktadır. Almış olduğunuz eğitim ve sertifikalar, başvurduğunuz firmaya alınma ihtimalinizi yüzde yetmiş oranında yükseltir. Ayrıca, kendi mesleğinde yükselmek ve daha donanımlı olmak için mesleki kariyer yükseltme kursları da sertifikalı sonuçlarla verilmektedir. İşinizin niteliğiyle ilgili mesleki eğitim konusunda da yanınızda olan ARTAŞ, siz değerli müşterilerine mesleki sertifikaya sahip olmanız için en kaliteli eğitimi sunmayı hedefliyor. Mesleki anlamda edindiğiniz bilgiler ışığında kariyerinizi verimli şekilde geliştirmenizi ve ilgili sektörde en başarılı kişinin siz olmanızı amaçlıyoruz.

İşletmelerin kendi bünyesinde çalışan personelleri için talep ettikleri meslek eğitim kurslarını da sağlayan ARTAŞ, müşteri firmanın veya alıcının isteğine göre, zamanlama ve bütçelendirme olarak en uygun şartlarda sizleri kaliteli eğitimle buluşturuyor.

Her Meslek Eğitim Kursunun bitiminde kursa katılanlara uygulanan değerlendirme sınavının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Mesleki Eğitim Sertifikası düzenlenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı ve/veya Halk Eğitim Müdürlüğü onayıyla çalışan personellerin Mesleki Belgelendirilmesi kurumumuz tarafından yasal koşullara uygun olarak yapılmaktadır.