Meslek Edindirme
  • Bilgi Evleri, Kültür Evleri ve Meslek Edindirme Eğitim Kursları İşletmeciliği

Özellikle son yıllarda ülkemizde ve dünyada, iş başvurusu esnasında sunulan CV’lerde mesleki sertifikalar önem kazanmaktadır. Almış olduğunuz eğitim ve sertifikalar, başvurduğunuz firmaya alınma ihtimalinizi yüzde yetmiş oranında yükseltir. Ayrıca, kendi mesleğinde yükselmek ve daha donanımlı olmak için mesleki kariyer yükseltme kursları da sertifikalı sonuçlarla verilmektedir. İşinizin niteliğiyle ilgili mesleki eğitim konusunda da yanınızda olan ARTAŞ, siz değerli müşterilerine mesleki sertifikaya sahip olmanız için en kaliteli eğitimi sunmayı hedefliyor. Mesleki anlamda edindiğiniz bilgiler ışığında kariyerinizi verimli şekilde geliştirmenizi ve ilgili sektörde en başarılı kişinin siz olmanızı amaçlıyoruz.

İşletmelerin kendi bünyesinde çalışan personelleri için talep ettikleri meslek eğitim kurslarını da sağlayan ARTAŞ, müşteri firmanın veya alıcının isteğine göre, zamanlama ve bütçelendirme olarak en uygun şartlarda sizleri kaliteli eğitimle buluşturuyor.

Her Meslek Eğitim Kursunun bitiminde kursa katılanlara uygulanan değerlendirme sınavının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Mesleki Eğitim Sertifikası düzenlenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı ve/veya Halk Eğitim Müdürlüğü onayıyla çalışan personellerin Mesleki Belgelendirilmesi kurumumuz tarafından yasal koşullara uygun olarak yapılmaktadır.